با استفاده از این 20 واژه هوشمندانه ، پست های خود را خواندنی کنید! (1/2) | آکادمی مجازی بازاریابی،مرجع بازاریابی نوین

با استفاده از این ۲۰ واژه هوشمندانه ، پست های خود را خواندنی کنید! (۱/۲)

Print Friendly, PDF & Email

کلید  خواندن  هر مطلبی خصوصاً در زمینه کسب و کار تیتر آن است. با نگاهی به رسانه های چاپی و مقالات منتشر شده مشخص میشود مقالاتی با عناوین خسته کننده هرگز خوانده نمی شوند. در اینجا  قسمت نخست ۲۰ واژه که مطمئن شوید  بازدیدکنندگان مطالب شما را میخوانند عنوان شده است.

۱- شماره

اعداد ۳، ۵، ۷ و۱۰ و اعداد کوچکتر جز اعداد پرطرفدار هستند. هر خواننده ای می خواهد یک گام ساده و یا یک فهرست قدم به قدم را  برای به انجام رساندن وظیفه خود دنبال نماید.

۲- راحت تر

هرچقدر مطالب ذکر شده دارای سادگی کمتری باشد بیشتر مورد استقبال قرار میگیرد.هرصاحب کسب و کار برای رفع مشکلش به راحت ترین کارهایی که میتواند انجام دهد مراجعه میکند.

۳- ستاره راک

اکثر مشتریان تمایل شدیدی به پی بردن اسرار سری  یک ستاره راک مشهور هستند .حتی در مواردی  حاضرند بابت اطلاعات بدست آمده هزینه نمایند.

۴- گرفتن

بهترین کلمه برای کمک به تصمیم گیری مشتریان شما میباشد. این کلمه نشان دهنده همه چیزیست که مشتری بسیار آسان میتواند آن را انجام رساندن دهد.

۵- قاتل

این کلمه قدرتمند هنوز مورد بحث است. چون همانطور که میتواند مفید باشد میتواند مخاطره انگیز هم باشد.

۶- اسرار

هر مشتری در پی یادگیری فرمول های مخفی  است که هر کس دیگری می داند در صورتی که بتواند از آنها بهره مند شود مطمئناً مطلب شما را خواهد خواند.

۷- آرمان

مصرف کنندگان همواره برای رسیدن به آرمان مورد نظرشان تلاش میکنند. ولی رسیدن به آن زیاد ساده نیست پس هر مطلبی که بتواند به آنها کمک کند مورد استقبال قرار میگیرد.

۸- سریع

مشتریان شما زمان ندارند! آنها می خواهند سریع به هدف خود برسند. این را می توان از محبوبیت غذاهای آماده و فست فود ها دریافت.

۹- خطر ناک

بسیاری از مشتریان دارای یک زندگی نسبتا پیش پا افتاده هستند و در زندگی به دنبال ایمنی و آرامش هستند. آنها می خواهند چیزهای خطرناک را یاد بگیرند تا بتوانند از آنها جلوگیری کنند.

۱۰- زرنگ (باهوش)

مشتریان شما همیشه امیدوارند که برای به دست آوردن مزیت با افراد باهوش تر از خود ملاقات کنند.

اشتراک مطلب: