به همین راحتی کارآفرین شوید!

Print Friendly, PDF & Email

چنانچه خود را یک فرد خلاق می دانید، پس این را نیز بدانید که هم اکنون شما یکی از ویژگی های یک کارآفرین موفق را به دست آورده اید. اما شما می توانید از خلاقیت خود فراتر از ارائه یک طرح تجاری صرف یا حل مسائل خاص استفاده کنید. شما می توانید شغلی ایجاد کنید که کاملا پیرامون خلاقیت دور بزند. در اینجا ما شما را با پنجاه ایده تجاری منحصربفرد برای کارآفرینان خلاقی که می خواهند با سرمایه ای اندک کارهایی به مراتب بزرگ و با سود بالا انجام دهند، آشنا می کنیم.

entrepreneur-1

فروشنده کارهای هنری
اگر شما یک هنرمند بصری هستید می توانید تصاویر بدیع خلق کرده، آنها را نقاشی و یا چاپ کنید و تجارتی برای فروش کارهایتان راه بیندازید. گالری های هنری و یا فروش در وب سایتهایی نظیر Esty برای این کار می تواند مناسب باشد.

عکاس مراسم ازدواج
اگر اهل عکس های هنری هستید فراهم کردن سرویس های عکاسی جهت مراسم عروسی می تواند یک تجارت پول ساز برای شما باشد.

سازنده زینت آلات
شما می توانید از خلاقیتتان برای هنرهای صنایع دستی زینتی مثل گردنبند یا گوشواره استفاده کنید. با سیم، ورق یا هر تعداد از مواد اولیه دیگر می توانید برای ساختن یک طرح زینتی منحصر بفرد استفاده کنید و آنها را به صورت آنلاین، بوتیک ها، یا در بازارهای محلی بفروشید.

طراح لوگو
برای کارآفرینان خلاق که می خواهند با دیگر صاحبان تجارت کار کنند، شما می توانید خدمات طراحی پیشنهاد دهید؛ به این صورت که به مشاغل کمک کنید تا مصالح اولیه برندسازی خود را فراهم کنند که به عنوان مثال، لوگو یکی از آنها می تواند باشد.

نوازنده
اگر سازی می نوازید یا به نوعی گرایش موسیقیایی دارید می توانید حرفه تجاری خود را در این راه بسازید. می توانید اجرای محلی داشته باشید یا فراتر از آن آلبوم منتشر کنید و بفروشید.

وبلاگ نویس
نویسندگان یا پدیدآورندگان محتوای خلاقانه! وبلاگ نویسی یک فرصت تجاری برای کارآفرینی در تنوع زیادی از زمینه های گوناگون و علایق متفاوت است.

طراح اپلیکیشن موبایل
برای کسانی که تا حدی تخصص دارند، در سال های اخیر ساخت اپلیکیشن به یک زمینه گسترده تبدیل شده است. شما می توانید طراحی اپلیکیشن را به عنوان یک خدمت به مشاغل پیشنهاد دهید یا حتی اپلیکیشن خود را بسازید و بفروشید.

واسطه گر
مجبور نیستید که برای نمایش خلاقیتتان محصولات را خودتان بسازید. می توانید اشیای آنتیک یا دست دوم را به سلیقه خود جمع کنید و سپس با استفاده از مهارت های عکاسی و نوشتاری اقدام به فروش و نمایش آنلاین این اقلام نمایید.

طراح داخلی
اگر چشمان تیزبینی برای طراحی و دکوراسیون دارید، ممکن است قادر باشید که شغلی را برای مشتریان طراحی داخلی راه اندازی کنید.

طراح فضای سبز و فضای بیرون منزل
اگر کارهای بیرون منزل را ترجیح می دهید می توانید به جای داخل با مشتریان جهت طراحی فضاهای بیرونی منزلشان کار کنید.

صحنه آرا
شما حتی می توانید با صاحب خانه ها یا دلالان املاک که می خواهند خانه هایشان را بفروشند کار کنید و کمک کنید تا موقت فضاهایشان را زیبا و مشتری پسند جلوه دهند تا خریداران بیشتری را جذب کنند.

واسطه کارهای هنری
شما می توانید از مهارت های سلیقه ای برای شروع یک شغل به عنوان واسطه گری کارهای هنری استفاده کنید؛ کافی است چشمی تیز بین و منابع کافی جهت تهیه و تدارک کارهای هنری داشته باشید.

هنرمند ایربراش
کار با ایربراش یک هنر متداول است که در واقع می تواند به رسانه های گوناگونی ترجمه شود. شما می توانید از استعدادتان در کار با ایربراش برای سفارشی کردن تی شرت ها و زیورآلات استفاده کنید و آنها آنلاین یا در بازارهای محلی بفروشید.

طراح لباس
شما می توانید طراح تهیه لباس از پارچه های دم دستی و خرده پارچه باشید و تولیدات خود را در رگال مغازه ها برای فروش بگذارید یا حتی خودتان بفروشید.

سبک دهنده لباس
اگر لزوما نمی خواهید لباس طراحی کنید اما در مورد مد علاقه مندید، می توانید شغلتان این باشد که به عنوان یک سبک دهنده به مشتریان به فراخور خواسته ها و ویژگی هایشان در خرید لباس و ست کردن کمک کنید.

عکاس چهره
برای عکاسانی که به عکاسی در صحنه متمایل اند؛ شما می توانید شغلی در قالب عکاسی چهره به وجود آورید و با مشتریان برای مواردی مثل عکس در حالات مختلف، عکس های خانوادگی، عکس های سر یا حتی عکس های حیوانات خانگی کار کنید.

کاریکاتوریست
اگر به کشیدن علاقه مندید و خرده حس طنزی دارید، می توانید این مهارت را به سمت کار کردن به عنوان یک کاریکاتوریست در بازارهای محلی یا نمایشگاه ها ببرید و استعدادتان را به مشتریانی که برایش پول می دهند نشان دهید.

استایل دهنده صحنه
عکاسان، برنامه ریزان نمایشگاه ها و … گاهی به کمک برای عکس گرفتن ها و فضاسازی ها نیاز دارند. بنابراین شما می توانید به عنوان یک استایل دهنده صحنه که می آید و چیزها را طوری مرتب می کند که از لحاظ بصری بهتر به چشم بیاید، برای خود شغلی ایجاد کنید.

تتو کننده
تتو کردن یک هنر قدیمی با تنوع زیادی از انسان هاست. اگر حس هنری دارید و آموزش دیده اید می توانید کسب و کار موفقی با تتو برای مشتریان ایجاد نمایید.

آرایشگر مو
پتانسیل زیادی برای خلاقیت وجود دارد وقتی که صحبت از آرایشگری است. می توانید موها را مدلهای منحصر بفرد بزنید، مدلهای مختلف بدهید یا خدمات رنگ ارائه نمایید.

آرایشگر چهره
آرایش چهره زمینه دیگری است که به خلاقیت بالا نیاز دارد. می توانید با یک سالن شروع کنید یا حتی فقط شما به محل های مشتریان خود بروید.

طراح تی شرت
در مورد تی شرت به ایده جالبی رسیده اید؟ می توانید کسب وکاری راه بیندازید و تی شرت هایی که طراحی نموده اید در وب سایتهایی نظیر Redbubble و Cafepress عرضه کنید.

نویسنده کتاب الکترونیکی
اگر داستان گویی را دوست دارید، می توانید کتابهای خود را بنویسید و به طور شخصی و آنلاین به صورت کتاب الکترونیکی منتشر نمایید.

طراح وب سایت
رشد عظیم طراحی وب ادامه دارد. شما می توانید یک شغل در زمینه طراحی وب سایت با کار با مشتریان برای ساخت وب سایت های سفارشی ایجاد کنید یا حتی الگوهای پیش ساخته وب سایت هایتان را در سایت های دیگر مثل Etsy به فروش رسانید.

تزئین کننده کیک
کیک و شیرینی می تواند زمینه بزرگ دیگری برای نمایش خلاقیت باشد. شما می توانید کیک های عروسی و دسرهای مخصوص را تزئین کنید تا مهارت های واقعی هنریتان را به نمایش گذارید.

نقاش صورت
نمایشگاه ها، مهمانی های تولد، و وقایع دیگر اغلب نقاشی صورت و فعالیت های مشابه برای کودکان را می طلبد. اگر این فضا را دوست دارید می توانید این خدمات را در منطقه محل زندگیتان ارائه دهید.

تولید کننده فیلم-کلیپ
ویدیوهای آنلاین رشد چشمگیری دارد. می توانید با ساخت ویدیوهای خود و بدست آوردن سهمی از تبلیغات در شبکه های اجتماعی درآمدزایی کنید. حتی می توانید به مشتریان دیگر برای پیشبرد پروژه های تهیه ویدیوهایشان کمک کنید.

باسمه کار
اگر به باسمه کاری (نقش گذاری روی پارچه از طریق پوشاندن بخشی از پارچه با موم) علاقه مندید می توانید این فرم را روی هر چیز از تی شرت گرفته تا جوراب ایجاد نمایید و به صورت آنلاین یا بازارهای محلی بفروشید.

سازنده عروسک بادکنکی
رویدادها اغلب با بالون ها و بادکنک های عروسکی همراه است. شما می توانید خدمات خود را برای خلق هنر بالون برای شرکت کنندگان در این رویدادها ارائه کنید یا بالون ها را جهت دکوراسیون نصب نمایید.

طراح کارت
کارتها و اقلام کاغذی مشابه هنوز نزد مصرف کنندگان رایج اند. شما می توانید به سلیقه خود،کارت طراحی کنید و بطور آنلاین یا مغازه های کالاهای کاغذی به فروش رسانید.

پردازنده چوب
اگر با کار با ابزارها میانه خوبی دارید و از سر هم کردن آنها لذت می برید، شما می توانید چیزهای چوبی زیادی از مجسمه های کوچک گرفته تا قطعات ظریف مبلمان و وسایل منزل بسازید و بفروشید.

دی جی
اگر آهنگ شناسید و علاقه مند، به اقتضای شرایط (نه صرفا به عنوان غربی) می توانید به عنوان یک نفر که می تواند در مراسم و مناسبت ها آهنگ ها را به درستی انتخاب، ترکیب و صف بندی نماید، فعالیت نمایید.

مربی ایروبیک
امروزه سبکهای زیادی از حرکات موزون را می توانید بیاموزید و آموزش دهید. می توانید یک باشگاه ورزشی راه اندازی کنید و مشتریان را در هر سنی پذیرش نمایید.

معلم موسیقی
یا می توانید به مردم سازهای مختلف موسیقی را بیاموزید و یا حتی درس های آواز را برای آنها که تمایل بیشتری دارند ترتیب دهید.

صداپیشه
استفاده از صدا می تواند یک فروش خلاقانه باشد. شما می توانید خدماتتان را به عنوان یک صداپیشه برای تبلیغات یا سایر موارد عرضه کنید.

خیاط
اگر در دوخت و دوز و اندازه گیری و برش مهارت دارید، می توانید شغل یک خیاط سفارشی را راه اندازی کنید و با مشتریان کار نمایید و به لباس های آنها تنوع دهید.

قلاب دوزی سفارشی
شما می توانید با مشتریان جهت سفارشی کردن لباس آنها یا موارد دیگر از طریق قلاب دوزی و زر دوزی کار کنید. حتی می توانید از راه دور و با دریافت سفارشات ارسالی مشتریان کار نمایید، چون هیچ اندازه گیری در کار نیست.

چهل تکه دوزی
چهل تکه دوزی یک نوع هنر ظریف است. اما چنانچه مهارت و صبر کافی دارید می توانید با فروش کالاهای چهل تکه دوزی شده مثل لحاف و … به کسانی که واقعا خواهان هدایای خاص و اقلام سفارشی هستند یک کار و کاسبی راه بیندازید.

فروشنده کالاهای بافتنی
اگر از بافندگی لذت می برید، می توانید کلاه های بافتنی، روسری و غیره ببافید و به طور آنلاین یا در نمایشگاه های صنایع دستی محلی بفروشید.

شمع ساز
شمع ها هدایای متداول با مشتریان زیاد هستند و شما می توانید شمع های سفارشی و خلاقانه، به همراه رایحه و رنگ های مختلف تولید کنید.

سبد باف
ساخت سبد نوع هنر سنتی دیگری است. شما می توانید سبد در سایزها و شکل های مختلف بسازید و بفروشید.

سفالگر
می توانید ظروف و لوازم دکوری سفارشی از گل بسازید و در رنگ های متنوع لعاب دهید.

خوشنویس
می توانید کسب و کاری به عنوان یک خطاط ایجاد کنید. شما می توانید خدماتتان را به هر کس، از مشاغلی که به دنبال حروف نویسی سنتی برای موارد بازاریابی هستند گرفته تا زوج هایی که دنبال حس فوق العاده خاص برای دعوت هایشان می باشند ارائه کنید.

نویسنده کتاب کودکان
کتاب کودکان فرصت زیادی برای خلاقیت است. شما می توانید در داستان نویسی خلاقیت به خرج دهید و تصاویر منحصر بفرد را کنار هم بگذارید تا در طول کتاب با داستان بیاید.

نقاش ساختمان

اگر نقاشی پروژه های بزرگ را دوست دارید، چه بومی بهتر از یک خانه؟ شما می توانید خدماتتان را به صاحبان خانه که می خواهند بیرون یا داخل خانه را رنگ کنند ارائه دهید.

صابون ساز

صابون محصول دیگری است که به شما اجازه می دهد با حضور دو عنصر عطر و زیبایی خلاق باشید. می توانید صابون های گوناگون و محصولات زیبایی درست کنید تا آنلاین یا در بازارهای محلی به فروش رسانید.

طراح کیف

اگر از طراحی و جور کردن و کنار هم گذاشتن اجزای کوچک منحصر بفرد لذت می برید، می توانید کسب و کار موفقی در طراحی کیف دستی راه اندازی کنید و کارهای خلاقانه خود را به صورت آنلاین یا در بوتیک های محلی به فروش رسانید.

فروشنده کارهای قابل چاپ

اگر می خواهید کارهای هنری تان را طراحی کنید ولی نمی خواهید لزوما به صورت فیزیکی ارائه نمایید، می توانید پیشنهاد فروش آن را به صورت دیجیتال بدهید و چاپ آن را بر عهده خریدار قرار دهید.

صحاف

صحافی کتاب هنری قدیمی است؛ اما شما هنوز می توانید پیرامون آن یک کسب و کار با پیشنهاد خدمات به نویسندگان یا مشاغل خصوصی راه بیندازید.

صاحب مغازه کارهای هنری

یا اگر می خواهید عشقتان را برای هنر و خلاقیت به کار برید تا به دیگران کمک کنید که استعدادهایشان را به ویترین بیاورند، می توانید یک مغازه که کارهای گوناگون هنری را می فروشد، راه اندازید.

اشتراک مطلب:

Cheap Yeezy Boost 350 V2 Yecheil The Pisanis are a hockey family as well. Blair/John Nolen intersection: This project is for replacing pavement, curb, gutter, and sidewalk at the intersection of Blair Street and John Nolen Drive. To 6., and amending Section 28.185(7)(b) of the Madison General Ordinances to add a Demolition and Removal standard requiring the Plan Commission to consider the proposed impact of a building relocation on city terrace trees.Cheap Yeezy Boost 350 V2 Sizing Madison residents may also bring their Christmas trees to one of the Streets Division drop off sites. During the deliberations, Nawaz said that an irreversible process of elimination of militants had started. Roof, plumbing, structural, HVAC). He promises that Sony will continue to innovate with the new system allowing fans to enjoy unique experiences.. A key component of our strategic plan is to significantly increase our number of exceptional graduate students, and our commitment to world class research. Pizza Hut is also very popular, and is Adidas Yeezy Boost 350 V2 Blue Tint in the "fine dining" category.