اخباری کوتاه ، متنوع و جذاب از دنیای برندها

Print Friendly, PDF & Email

آخرین خبرها از اینستاگرام ، گوگل ، سامسونگ ، اپل و …

 ***********************************************************

اینستاگرام بین استوری‌ها تبلیغ نشان می‌دهد

قابلیت استوری‌های اینستاگرام، منظورمان همان قابلیتی است که این شرکت از روی اپ اسنپ‌چت کپی کرده، قرار است برای این شرکت درآمدزایی کند.

در حال حاضر اینستاگرام با ۳۰ شرکت تبلیغاتی برای استفاده از قابلیت استوری قرارداد بسته است.

اینستاگرام دیروز خبر از نمایش تبلیغ، در بین استوری‌های افراد داد. قابلیت استوری، مجموعه‌ای از عکس‌ها و ویدیوهایی است که افراد به صورت موقت در اینستاگرام پست می‌کنند. در حال حاضر، استوری‌های افراد، یکی پس از دیگری برای‌تان پخش می‌شوند.تبلیغات قرار است به صورت عکس‌ها یا ویدیوهایی تمام صفحه باشند و به صورت خودکار، بین استوری‌های کسانی که فالو می‌کنید قرار بگیرند؛ یعنی همانطور که مشغول دیدن مجموعه‌ای از استوری‌ها هستید، ما بین آن‌ها تبلیغ هم می‌بینید.

این حرکت برای اینستاگرام بسیار خوب است، چون استوری‌ها محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده‌اند و اینستاگرام فضای جدیدی برای نمایش تبلیغ پیدا کرده است. فیس‌بوک اخیرا گزارش داده بود که دیگر جا برای تبلیغ در News Feed خود ندارد. کاملا واضح بود که فیس‌بوک به دنبال جا برای نمایش تبلیغ می‌گردد و اینستاگرام هم که متعلق به فیس‌بوک است، می‌تواند با استوری‌های خودش، فضای مناسبی برای تبلیغ ارایه دهد.اینستاگرام می‌گوید که در حال حاضر روزانه ۱۵۰ میلیون نفر از قابلیت استوری استفاده می‌کنند. رقم قبلی گزارش شده، ۱۰۰ میلیون نفر در ماه مهر بود. این رقم، دقیقا همان آمار استفاده از اسنپ‌چت است.در حال حاضر اینستاگرام با ۳۰ شرکت تبلیغاتی برای استفاده از قابلیت استوری قرارداد بسته است. این رقم قرار است تا چند هفته‌ی آینده و با ورود شرکت‌های تبلیغاتی بین‌الملل، بیشتر هم شود.

عصر رادیو FM به پایان می‌رسد!

ادیو یکی از اصلی‌ترین منابع برای باخبر شدن از اتفاقات روز، سرگرمی و گوش دادن به موسیقی است. مردم در سرتاسر دنیا از رادیو استفاده می‌کنند و حتی درباره‌ی موضوعات رادیویی با هم بحث می‌کنند. خیلی از ما هم زمان رفتن به خانه رادیو گوش می‌کنیم؛ اما امروزه همه‌ی این کارها را انیترنت هم می‌شود انجام داد و همین موضوع باعث شده که میزان مخاطب‌های رادیو کمتر از گذشته شود. کم شدن مخاطب‌های رادیو مخصوصا در کشور نروژ باعث شده این کشور کم‌کم رادیو را کنار بگذارد.

نروژ قصد دارد فرستنده‌های رادیو  FM خودش را خاموش کند.

براساس گزارش منتشر شده در سایت Reuters این کشور قصد دارد فرستنده‌های FM را خاموش کند و تمام رادیوهایش را اینترنتی کند. در نظر سنجی صورت گرفته، ۶۶ درصد مردم مخالف این کار هستند و تنها ۱۷ درصد مایل هستند که چنین کاری انجام شود.  بخشی از مردم هم هنوز درباره‌ی چنین موضوعی تصمیم نگرفته‌اند. البته باید به این موضوع هم اشاره کنیم که بیش از ۲ میلیون خودرو در کشور نروژ وجود دارند که به گیرنده‌ی دیجیتال صدا مجهز نشده‌اند.

حالا باید ببینیم که نروژ به اولین کشوری تبدیل می‌شود که رادیو FM را کنار می‌گذارد و به سراغ تکنولوژی‌های دیگر می‌رود یا خیر؟

زنگ خطر برای سامسونگ ؛ اپل اولین فروشگاه خودش را در کره افتتاح می‌کند

اپل با جدیت قصد دارد بازار تلفن‌های همراه هوشمند سامسونگ را به دست بیاورد و به همین دلیل می‌خواهد اولین فروشگاه خودش را در کشور کره‌ی جنوبی و شهر سئول تاسیس کند. اپل از هم اکنون روند جذب نیرو برای این فروشگاه را شروع کرده است.

البته این فروشگاه به این زودی‌ها افتتاح نمی‌شود و گفته شده در آبان سال آینده کار خودش را شروع می‌کند. اپل در بیانیه‌ی رسمی خودش گفته:” خیلی خوشحالیم که اولین فروشگاه خودمان را در کشور کره‌ی جنوبی تاسیس می‌کنیم. در حال حاضر مشغول به وجود آوردن تیم این فروشگاه در شهر سئول هستیم و خیلی دوست داریم که محصولات خودمان را سریع‌تر به علاقه‌مندان ارایه دهیم.”

گفته شده که اپل چند منطقه‌ی مختلف را برای تاسیس این فروشگاه در نظر گرفته و گفته شده که این فروشگاه در منطقه‌ای افتتاح می‌شود شامل، رستوران‌ها، کافه‌ها  و کتاب فروشی‌های زیادی می‌شود.

افتتاح این فروشگاه قطعا زنگ خطری برای شرکت سامسونگ خواهد بود. این شرکت بیشتر از همیشه اپل را در کنار خودش احساس می‌کند. البته سامسونگ در کشور کره طرفداران بسیار زیادی دارد و به همین دلیل اپل تصمیم گرفته فروشگاهی در این کشور تاسیس کند.

درآمد اپ استور به ۲۸ میلیارد دلار رسید

اپل اعلام کرد که فروش «اپ استور» (App Store) به رکورد تازه‌ای رسیده است. فروشگاه اپ استور تنها در روز اول سال نوی میلادی ۲۴۰ میلیون دلار درآمد داشته و به عنوان شلوغ‌ترین روز این فروشگاه آنلاین شناخته شد.

اپل اعلام کرد که درآمدی که در سال ۲۰۱۶ از فروشگاه اپ استور داشته، ۲۸٫۵ میلیارد دلار بوده و سهم توسعه‌دهندگان هم از این فروش ۲۰ میلیارد دلار بوده است.

بیش از ۲٫۲ میلیون نرم‌افزار روی فروشگاه اپل قرار گرفته است.

در حال حاضر روی فروشگاه اپ استور ۲٫۲ میلیون نرم افزار مختلف قرار گرفته که باعث شده‌اند درآمد اپل از این فروشگاه در مقایسه با سال‌های گذشته افزایش پیدا کند. بیشترین دانلود هم در تاریخ ۱ ژانویه رخ داد که مربوط به بازی Super Mario Run می‌شد.این آمار بخشی از درآمد ۲۱۵٫۸ میلیارد دلاری اپل در سال ۲۰۱۶ بوده است.

آمازون کسب و کار اصلی گوگل را تهدید می‌کند

شرکت گوگل بخش اصلی درآمد خود را از طریق کسب و کار تبلیغات موجود در موتور جستجوگر خود به دست می‌آورد. به این شکل هر چه افراد بیشتری در گوگل به جستجو بپردازند، شرایط مالی این شرکت هم بهتر می‌شود. اما ظاهرا در یک بخش بخصوص، یعنی جستجو در حوزه تجارت الکترونیک آمازون بخش قابل توجهی از درآمد گوگل را کاهش داده و به جیب خود می‌فرستد.

براساس یک تحقیق که شرکت Raymond James انجام داده (شرکتی که خدمات مالی ارائه می‌دهد) مشخص شده بیش از نیمی از مردم هنگام خرید آنلاین جستجوشان را در وبسایت آمازون آغاز می‌کنند. در حالی که تنها ۲۶۶ درصد از افراد برای خرید آنلاین از گوگل شروع به جستجو می‌کنند.نکته مهم دیگر که با نتایجج این تحقیقات کاملا هم‌خوان است کاهش درآمد گوگل در این حوزه است که نسبت به سال ۲۰۱۴، شاهد ۵۰ درصد افت بوده است. این در حالی است که سهم آمازون در طول دو سال گذشته به شکل معناداری افزایش یافته است.

از طرف دیگر این موضوع در میان گروه‌های سنی مختلف هم بررسی شده و به نظر نمی‌رسد این روند جدید به این زودی‌ها از بین برود چون دقیقا گروه‌های ۱۸ تا ۲۹ ساله بیش از همه برای جستجوی محصولات از آمازون استفاده می‌کنند.

 

اشتراک مطلب:

Cheap Yeezy Boost 350 V2 Yecheil The Pisanis are a hockey family as well. Blair/John Nolen intersection: This project is for replacing pavement, curb, gutter, and sidewalk at the intersection of Blair Street and John Nolen Drive. To 6., and amending Section 28.185(7)(b) of the Madison General Ordinances to add a Demolition and Removal standard requiring the Plan Commission to consider the proposed impact of a building relocation on city terrace trees.Cheap Yeezy Boost 350 V2 Sizing Madison residents may also bring their Christmas trees to one of the Streets Division drop off sites. During the deliberations, Nawaz said that an irreversible process of elimination of militants had started. Roof, plumbing, structural, HVAC). He promises that Sony will continue to innovate with the new system allowing fans to enjoy unique experiences.. A key component of our strategic plan is to significantly increase our number of exceptional graduate students, and our commitment to world class research. Pizza Hut is also very popular, and is Adidas Yeezy Boost 350 V2 Blue Tint in the "fine dining" category.