در : دراپز : خرد خرد و پویا پس‌انداز کنید

Print Friendly, PDF & Email

وب‌سایت: www.drupz.ir

 

دراپز هر روز به حساب بانکی متصل شده شما سر می‌زند و رفتار مالی شما را تحلیل می‌کند و بر اساس یک الگوریتم فراابتکاری تعیین می‌کند که چه مبالغی را در چه زمان‌هایی می‌تواند برای شما به‌صورت خرد خرد و پویا پس‌انداز کند. الگوریتم دراپز این مبالغ را به‌گونه‌ای تعیین می‌کند که علاوه بر تأمین مبلغ هدف پس‌انداز شما، مشکلی برای تأمین هزینه‌های ضروری و روزمره شما ایجاد نکند. این مبالغ به‌صورت خودکار در بانک شما پس‌انداز می‌شوند و بنابراین نیاز نیست برای انتقال آن‌ها یا پس‌انداز کردن آن‌ها کار دیگری انجام دهید. ضمناً هر زمان که به پس‌انداز خود نیاز داشتید، می‌توانید از طریق پنل تحت وب و در آینده‌ای نزدیک از طریق اپلیکیشن موبایل دراپز، مبلغ موردنیاز خود را برداشت کنید. علاوه بر آن، گزارش‌های کاملی از وضعیت حساب دراپز شما در پنل تحت وب و همین‌طور اپلیکیشن موبایل دراپز در اختیار شما قرار می‌گیرد و می‌توانید نظارت و مدیریت دقیقی بر پس‌اندازهای خود داشته باشید.

 

هر کسی برای کار خاصی پس انداز می کند، بعضی ها برای خرید یک گوشی جدید، بعضی برای مسافرتی که در پیش دارند، بعضی برای پرداخت اقساط ماهیانه وامی که گرفته بودند، بعضی برای آینده خود و بعضی هم پس انداز می کنند که اگر موقعیتی اضطراری پیش آمد و به پول نیاز داشتند، پولهایشان را هدر نداده باشند و بتوانند به جای قرض کردن از دیگران، از پس انداز خودشان، هزینه هایشان را پوشش دهند.

از آنجایی که انسانها تمایل دارند که برای موقعیت های اضطراری مالی آمادگی داشته باشند، پس انداز کردن را به عنوان یک عمل عقلانی و صحیح، می دانند. اما فرایند پس انداز کردن، به دلایل متعددی (که به مرور در وبلاگ دراپز به آنها خواهیم پرداخت) به موانعی بر می خورد و به سرانجام مطلوب نمی رسد. دراپز این موانع را دور می زند و شما را قادر می سازد که به صورتی اثربخش و هدفمند، پس انداز قابل توجهی داشته باشید و مدیریت دقیقی روی پس اندازهای خود داشته باشید. دراپز این کار را برای شما به صورت خودکار و با استفاده از یک الگوریتم فرا ابتکاری که برای شما تصمیم های هوشمندانه می گیرد انجام می دهد بدون اینکه نیاز باشد به آن فکر کنید و مشغولیت ذهنی اضافی برای شما ایجاد کند. علاوه بر این، امکانات نوآورانه دیگری نیز به دراپز اضافه خواهد شد که آن را در سطح جهان نیز بی نظیر می سازد. دراپز کاملا محصولی داخلی است و از جشنواره ها و مسابقات مختلف جوایز متعددی دریافت کرده و از نظر امنیت پیاده سازی نیز همسطح امنیت سرویس های بانکی متداول است. و جالب آنکه تمامی این امکانات به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

خدمات:

  • ارائه سرویس‌های مالی کاربر محور مبتنی بر علوم داده‌ها و یادگیری ماشین با تأکید بر تجربه کاربری متفاوت

مشتریان:

  • بانک‌ها و مؤسسات مالی و اعتباری
  • کارگزاری‌ها و شرکت‌های مدیریت دارایی

سال شروع فعالیت: ۱۳۹۴

سال تأسیس شرکت: ۱۳۹۵

هم‌بنیان‌گذاران:

  • ارسلان یارویسی (مدیرعامل)
  • محمدسجاد فلاح (مدیر فنی)
  • امید جعفری متقی (مدیر محصول)
اشتراک مطلب:

Cheap Yeezy Boost 350 V2 Yecheil The Pisanis are a hockey family as well. Blair/John Nolen intersection: This project is for replacing pavement, curb, gutter, and sidewalk at the intersection of Blair Street and John Nolen Drive. To 6., and amending Section 28.185(7)(b) of the Madison General Ordinances to add a Demolition and Removal standard requiring the Plan Commission to consider the proposed impact of a building relocation on city terrace trees.Cheap Yeezy Boost 350 V2 Sizing Madison residents may also bring their Christmas trees to one of the Streets Division drop off sites. During the deliberations, Nawaz said that an irreversible process of elimination of militants had started. Roof, plumbing, structural, HVAC). He promises that Sony will continue to innovate with the new system allowing fans to enjoy unique experiences.. A key component of our strategic plan is to significantly increase our number of exceptional graduate students, and our commitment to world class research. Pizza Hut is also very popular, and is Adidas Yeezy Boost 350 V2 Blue Tint in the "fine dining" category.