building-an-awesome-startup

۵ چیزی که قبل از راه اندازی هر استارت آپ باید انجام دهید.

Print Friendly, PDF & Email

شروع یک کسب و کار ترسناک است. در اینجا چند ترفند برای نشان دادن راه درست به شما وجود دارد!من می دانم که شما ماه ها نسبت به ایده جدیدتان صحبت کرده اید حتی بیشتر از خورد و خوراک تان به آن توجه داشته اید.میخواهم بگویم من با شما هستم اگر میدانید ایده تان به قدر کافی خوب است و شما از هر نظر آماده اید پس با هم شروع میکنیم.در بیش از ۱۰ سال گذشته با صدها نفر از بنیانگذاران استارت آپ ها کار کرده ام و الگوهای زیادی را دیده ام.به عنوان یک کارآفرین اولین بار، تعدادی از این مراحل را که میخواهم برای شما بازگو نمایم  انجام داده ام.

۱-      مباحث مالی.

فکر می کنم از نظر سلسله مراتب مازلو  نیازهای اساسی هر انسان  پوشش ، غذا و سرپناه میباشد. عبارت “آرامش در زندگی با رژیم غذایی ماکارونی ” در اینجا صدق می کند.بهتر است سطح توقعات خود را پایین بیاورید و از برخی هزینه های اضافی بکاهید.مثلاً اگر BMW سوار میشوید میتوانید آن را بفروشید و یک ماشین دست دوم ارزان تر مثل پراید سوار شوید.در عوض با پول آن میتوانید حقوق و دستمزد یکسال کارکنانتان را پرداخت نمائید! و برای موفقیت یکسال شرکت برنامه ریزی کنید. اگر شما فکر می کنید یک سرمایه گذار و کارآفرین هستید به شیوه زندگی خود مجدداً بنگرید و ببینید چه هزینه های زائدی را میتوانید کنار بگذارید.

۲-      مباحث روانی و ذهنی.

 آیا چشم خود را بسته اید! این مهم است و می تواند مهم ترین عامل از این پنج عامل باشد. مدیریت انتظاراتی که از خودتان در مورد این سفر (راه اندازی استارت آپ) دارید می تواند تفاوت بین موفقیت یا شکست شرکت شما باشد.شما بعد از انجام یک سفر تفریحی تا چند هفته ای سرخوش هستید ولی در مسیری که میرفتید ممکن بود با حوادث بسیاری از جمله تصادف ، سقوط در دره و … برای شما اتفاق بیفتد.منظور من این است از زمانی که استارت کار را میزنید تا زمانی که به نقطه موفقیت میرسید گاهی ممکن است چندین ماه طول بکشد.این مهم است که شما توانایی ذهنی و روانی برای شکست های احتمالی و اتفاقات ناخوشایندی که ممکن است برایتان اتفاق بیفتد را داشته باشید.اگر انتظاراتتان را واقع بینانه و با شرط رسیدن به آن در نظر گرفته باشید میتوانید این سختی ها را پشت سر بگذارید.

۳-      همسر / شریک زندگی.

آیا با همسرتان زندگی میکنید؟ او کجای تصمیم گیری های شماست؟اگر شما در انجام کارهایتان با او مشورت نمیکنید شاید دارید به دره مرگ (خطرات و شکست هایی که در کارتان پیش خواهد آمد) نزدیک میشوید.او سالها در کنار شما بوده است و میتواند به عنوان یک همفکر کنار شما باشد.و نظرات او یک جهش در تصمیم گیری های شما ایجاد کند.در هر کاری شما نیاز به یک پشتیبان دارید که بتواند از شما حمایت کند پس چه کسی بهتر از شریک زندگیتان.

۴-      موسس / بنیانگذار

آیا شما بنیانگذار یک استارت آپ هستید؟ اگر هستید پس حتماً یک دوست دوران مدرسه ، دانشگاه یا همسایه دارید که بتوانید روی او حساب کنید.ممکن است سال ها طول بکشد تا کسب و کارتان به نقطه ای برسد که شما در خانه بروی یک کاناپه نشسته و با خیال راحت قهوه مینوشید.شما به عنوان یک بنیانگذار میبایست آمادگی لحظات مثبت و منفی بسیاری را داشته باشید همچنین  شما نیاز به گفتگو های دشوار در مورد نقش های کاری ، انتظارات مالی در زمان های خوب و بد، و همه  چیزهایی که میتواند خیزش به سوی موفقیت کسب و کار شما را در پی داشته باشد را داشته باشید.آیا شما این آمادگی را دارید که ۱۲ تا ۱۸ ماه اول راه اندازی کسب و کارتان بدون سرمایه گذار جدید کار کنید؟آیا آمادگی کار بیش از ۶۰ ساعت در هفته را دارید؟پاسخ شما به این سوالات میتواند در آینده کسب و کارتان تاثیرگذار باشد.

۵-      بازار.

ایده شما موفقیت آینده شما را تضمین نمیکند.بلکه  بازار هدف شما و میزان پذیرش محصول یا خدمات شما تعیین خواهد کرد که آیا شما موفق میشوید و یا شکست میخورید!

  چه کسی میتواند به شما برای رسیدن به اهدافتان کمک کند؟

 آیا می دانید چگونه آنها را پیدا کنید؟

 آیا می توانید آنها را پیدا کنید قبل از اینکه طول عمر استارت آپ شما به پایان برسد؟

 استفاده از راه انداز استارت آپ  (در کشورهای اروپایی و آمریکایی سازمان هایی برای حمایت از ایده ها وجود دارد و بروی ایده شما سرمایه گذاری میکنند) یا متدولوژی های توسعه مشتریان میتواند به شما تکنیک های بسیاری را قبل از ایجاد و یا راه اندازی محصولتان در اختیار شما قرار دهد.پس مهم است که شما چه محصول یا خدماتی را برای چه بازاری در نظر گرفته اید.

تمام این توصیه های بالا راهکارهایی در مورد اختراع ، نوآوری و یا تولید یک محصول جدید نمی باشد. اما، نکاتی بسیار مهم برای به نتیجه رسیدن و موفقیت خدمات و یا تولیدات شما خواهد بود.

اشتراک مطلب:

Cheap Yeezy Boost 350 V2 Yecheil The Pisanis are a hockey family as well. Blair/John Nolen intersection: This project is for replacing pavement, curb, gutter, and sidewalk at the intersection of Blair Street and John Nolen Drive. To 6., and amending Section 28.185(7)(b) of the Madison General Ordinances to add a Demolition and Removal standard requiring the Plan Commission to consider the proposed impact of a building relocation on city terrace trees.Cheap Yeezy Boost 350 V2 Sizing Madison residents may also bring their Christmas trees to one of the Streets Division drop off sites. During the deliberations, Nawaz said that an irreversible process of elimination of militants had started. Roof, plumbing, structural, HVAC). He promises that Sony will continue to innovate with the new system allowing fans to enjoy unique experiences.. A key component of our strategic plan is to significantly increase our number of exceptional graduate students, and our commitment to world class research. Pizza Hut is also very popular, and is Adidas Yeezy Boost 350 V2 Blue Tint in the "fine dining" category.