همکاری با سایت آکادمی مجازی بازاریابی | آکادمی مجازی بازاریابی،مرجع بازاریابی نوین
همکاری با سایت

همکاری با سایت آکادمی مجازی بازاریابی

Print Friendly, PDF & Email

با سلام ، وقت بخیر و آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما.

کار کردن در یک استارتاپ می تواند بسیار جذاب و ارزشمند  باشد. درواقع اگر  از فرصت کاری ایی که دارید درست استفاده کنید در طول یک سال، تجربیاتی بدست می آورید که دوستان شما در طول ۵ سال یا بیشتر در شرکت های بزرگتر  نیز نمی توانند بدست بیاورند.با نگاهی به گذشته، در میان تعداد فراوان استارتاپ‌ها، بهترین‌ها کاملاً آشکار به نظر می‌رسند. دلیل آن این است که وقتی ما به عنوان کاربر یک استارتاپ‌ را می‌یابیم، آن‌ها دیگر به نقطه رشد انفجاری خود رسیده‌اند.

ایجاد یک استارتاپ‌ خوب با یک ایده‌ی خوب کار ممکنی است، اما استارتاپ‌های بزرگ اغلب نتیجه‌ی ایده‌هایی هستند که اگر آن‌ها را قبل از راه‌اندازی‌اشان می‌دیدید، مضحک به نظر می‌رسیدند.پس ممکن است شما به عنوان یک نویسنده در سایت شروع کنید و با گذشت زمان و کسب تجربیات نامی آشنا در عرصه تولید محتوای کشور به هم برسانید.

 

باطلاع میرساند سایت آکادمی مجازی بازاریابی با گذشت  حدوداً ۴ ماه از فعالیت خود با استقبال گسترده مخاطبین روبه رو شده است.همین طور که تمام گردانندگان وب سایت ها اطلاع دارند جذب مخاطب در ابتدای راه اندازی کاری بسیار دشوار است.که خدارو شکر با توجه به مطالب قرار گرفته در سایت و به لطف مخاطبین تاکنون بیش از ۵۶۰ نفر در خبرنامه سایت عضو شده اند. و روزانه میزان بازدید از طریق شبکه های اجتماعی ، جستجو و لینک مستقیم در حال افزایش میباشد.

در راستای گسترش فعالیت های سایت از افراد توانمند و علاقمند به حوزه تولید و ترجمه محتوا در زمینه های بازاریابی ، تبلیغات ، فروش ، بازارافزایی ، استارت آپ ها ، موفقیت ، مدیریت ، شبکه های اجتماعی ، بازاریابی دیجیتال و … در حوزه فعالیت های سایت دعوت به همکاری میشود.

 کلیه افرادی که با سایت همکاری داشته باشند دارای پروفایل کاربری به همراه عکس و توضیحات تکمیلی در سایت خواهند بود تا دارای رزومه کاری در سایت آکادمی مجازی بازاریابی باشند.

همیشه برای شروعی تازه وقت هست.

فرصت را از دست ندهید.

در صورت تمایل به همکاری با سایت میتوانید از طریق راه های ارتباطی ذیل با بنده در ارتباط باشید.

ایمیل : Info@academymarketing.ir

تماس & پیامک :    ۰۹۱۹۹۹۶۹۹۲۳

اشتراک مطلب: