معرفی استارت آپ Roadtrippers

آدرس سایت : www.roadtrippers.com

سال تاسیس: 2012

بنیانگذاران: John Lauck, James Fisher, Tatiana Parent

تعداد کارکنان: 30 نفر

دفتر مرکزی: اوهایو آمریکا

میزان کل سرمایه گذاری: $4M

دسته بندی: سفر

رتبه جهانی سایت:12.890

امتیاز سایت (از 100.000 در زمینه رنکینگ جهانی ، میزان محبوبیت ، فعالیت اجتماعی و …): 82,999

شعار سایت: با Roadtrippers آمریکا را کشف کن!

توضیحات:  Roadtrippers یک سرویس برنامه ریزی جهت سفر های جاده ای میباشد.این سرویس کلیه فعالیت خود را معطوف به سفر با ماشین نموده است.بر اساس آمارهای منتشر شده 78 % آمریکایی ها برای مسافرت از مسیر زمینی اقدام میکنند.پس همین کافی بود تا موسسین Roadtrippers به فکر راه اندازی سرویسی باشند که بتوانند این همه اشتیاق را پاسخگو باشد.

Roadtrippers   کامل ترین  برنامه ریز سفر جاده ه ای میباشد.  البته Roadtrippers فراتر از یک پیشنهاد دهنده مسیرهای رانندگی میباشد.بلکه او به مردم پیشنهاد میدهد که به کجا بروید و چه کاری بکنید!

در ایتدا سایت از شما میخواهد مبداء و مقصد خود را وارد نمائید. در ادامه از قسمت Trips سایت به شما مکان های دیدنی ، رستوران ها ، پمپ بنزین ها و … را که در این مسیر وجود دارند نمایش میدهد.همچنین از قسمت Stories شما میتوانید خاطرات دیگران از این مسیر را بخوانید و به راهنمایی های آنها گوش کنید.همچنین اطلاعات دیگری نظیر میزان مسافت ، حدود میزان سفر به ساعت و هزینه سوخت شما را نیز تخمین میزند.که میتونه در نوع خودش جالب باشه.

امکاناتی که برای کاربران در نظر گرفته شده است بسیار زیاد هستند شما هم میتونید به این سایت سری بزنید و از اونا دیدن کنید.البته این سایت به کاربران خود اجازه ایجاد یک لیست از سفرهایی که رفته اند را میدهد و کاربران میتوانند رویای سفر خود را بصورت کوتاه بنویسند و یک راهنمای سفر برای دیگران ایجاد کنند.که میتوان گفت این سایت یک شبکه اجتماعی برای عاشقان سفر جاده ای میباشد.

مسیر سرمایه گذاری:

در اواخر سال 2011 با سرمایه 20 هزار دلاری سایت تاسیس شد.

در ابتدای سال 2012 سرمایه گذاری مجدد به مبلغ 800 هزار دلار در آن صورت گرفت.

در ژانویه سال 2013  سرمایه گذاری مجدد به مبلغ 650 هزار دلار در آن صورت گرفت.

در آگوست سال 2013  سرمایه گذاری مجدد به مبلغ 2.5 میلیون دلار در آن صورت گرفت.