استفاده از اکسل در کسب و کار !

Print Friendly, PDF & Email

موسس GigaOm  ،اوم ملک ، میگوید:”بحث سرمایه گذاری استارتاپ ها فقط بحث ریاضی است.با دانستن این موضوع ، به زودی موسسان زیادی احساس گیجی و پریشانی کمتری را تجربه خواهند کرد.”

اکسل،بله.چون محصول شرکت مایکروسافت است ممکن است مسخره اش کنید.یا ممکن است ریشخند بزنید چون فقط حسابدارها از آن استفاده میکنند.ممکن هم است که اصلا متوجه نشوید که چطور به تاسیس یک کسب و کار نوپا مربوط می شود.

ولی ممکن است اشتباه کنید.اگر که عاشق اکسل نیستید ، همین الان بیخیال تاسیس کسب و کارتان شوید.

دلیل اش بسیار ساده است.به عنوان یک موسس کارشما حساب و کتاب است.R > E.در اینجا نیاز هست که نشان دهید چطور درآمدی که از مشتری کسب می کنید بیشتر از مقدار هزینه ای است که کاربر متحمل می شود.و این را باید به عنوان یک ترازو در نظر بگیرید ، حالا معنی این ترازو ممکن است هرچه باشد.البته که هزینه های دیگری هم وجود دارد اما شما می بایست در مقیاس اندک این را اثبات کنید که درآمدهای شما از هزینه هایتان بیشتر است.

به نظر ساده می آید.اما پیچیدگی این موضوع را درک نخواهید کرد تا وقتی که در مورد صورت حساب ها،جداول چرخش و فرمول های پیچیده ممارست به خرج دهید.این کارهای جادویی را در اکسل می توانید به خوبی انجام دهید.

استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپا یک مسئله ریاضی و محاسباتی می باشند و شما به بهترین ابزار برای حل آن نیاز دارید.نام این ابزار اکسل است.امتحان کنید و یک سند صفحه گسترده در گوگل بسازید،ممکن است خوش تان بیاید.چرا X و Y و Z انجام نمی شود؟.این به خاطر این است که در اکسل محاسبه نکردید.

من اصرار میکنم که سریعا اکسل را شروع کنید.فرقی نمی کند که سمت شما چیست، طراح محصول هستید و یا برنامه نویس.شما باید با اکسل کار کرده باشید.استارتاپ ها یک مشکل ریاضی و محاسباتی عظیم هستند و همه چیز درون آن جریان دارد.

اکسل،این بهترین دوست موسسان.اگر که اکسل را دوست ندارید.بیخیال راه انداختن استارتاپ تان شوید.جدی عرض میکنم.

ریاضیات در عین حال و که بسیار سخت است ، فوق العاده نیز می باشد.

در اینجا بحث مربوط به ماهیت کار اکسل است به معنی اینکه اگر به دنیای نرم افزار های آزاد و متن باز علاقه دارید می توانید از نرم افزار LibreOffice Calc استفاده کنید.

منبع سایت کاریا

اشتراک مطلب:

Cheap Yeezy Boost 350 V2 Yecheil The Pisanis are a hockey family as well. Blair/John Nolen intersection: This project is for replacing pavement, curb, gutter, and sidewalk at the intersection of Blair Street and John Nolen Drive. To 6., and amending Section 28.185(7)(b) of the Madison General Ordinances to add a Demolition and Removal standard requiring the Plan Commission to consider the proposed impact of a building relocation on city terrace trees.Cheap Yeezy Boost 350 V2 Sizing Madison residents may also bring their Christmas trees to one of the Streets Division drop off sites. During the deliberations, Nawaz said that an irreversible process of elimination of militants had started. Roof, plumbing, structural, HVAC). He promises that Sony will continue to innovate with the new system allowing fans to enjoy unique experiences.. A key component of our strategic plan is to significantly increase our number of exceptional graduate students, and our commitment to world class research. Pizza Hut is also very popular, and is Adidas Yeezy Boost 350 V2 Blue Tint in the "fine dining" category.