راه اندازی تالار گفتگوی سایت

Print Friendly, PDF & Email

با سلام به کلیه  همراهان همیشگی  آکادمی مجازی بازاریابی.

در عصر حاضر که به عصر اطلاعات معروف شده است ، ثانیه به ثانیه اطلاعات و سایت های مرجع در حال بروز شدن و ورود اطلاعات جدید هستند پس چقدر خوب است بتوانیم خود را با این تغییرات به جلو ببریم و بتوانیم با سوار شدن بر این موج از قافله عقب نمانیم.

پس چه کاری بهتر از به اشتراک گذاری اطلاعات و دانسته های در اختیار !

بعد از چند روز تلاش و کار شبانه روزی قالب سایت رو به روز کردم و تونستنم یه قالب با امکانات جدید و بروز شده برای سایت پیاده سازی نمایم.امیدوارم که مورد رضایت قرار گیرد.در ادامه برنامه ریزی های صورت گرفته جهت فعالیت های سایت “تالار گفتگوی” سایت راه اندازی گردید.

محیط  تالار گفتگو بگونه ای است که کاربران به سرعت با یکدیگر آشنا شده و گروه های دوستی کاری را تشکیل دهند این تالار گفتگو که برای اولین بار در سایت های هم زمینه خود راه اندازی گردیده است میتواند مکانی برای تبادل نظر ، کسب تجربه بیشتر ، ارتقاء سطح علمی ، کمک به یکدیگر در کارها و … قرار گیرد.بخشهای مختلفی در این تالار گفتگو در نظر گرفته شده که با نظر شما دوستان در آینده قابل تغییر خواهند بود.

تمام سعی و تلاش ما بر این خواهد بود تا محیطی ایجاد شود که به عنوان یک مرجع در زمینه بازاریابی نوین مورد استفاده قرار گیرد.

شما میتوانید با مراجعه  و عضویت در سایت نسبت به فعالیت در تالارهای گفتگو اقدام نمائید.در آینده ای نزدیک از افراد فعال در تالارهای گفتگو به عنوان مدیران بخش های مختلف استفاده خواهد شد.

برای عضویت در تالار گفتگوی سایت اینجا کلیک کنید.

منتظر حضور سبز شما هستم.

با تشکر علی حاجی زاده.

اشتراک مطلب: