ماموریت آکادمی | آکادمی مجازی بازاریابی،مرجع بازاریابی نوین

ماموریت آکادمی

با سلام به تمام بازدید کنندگان گرامی سایت آکادمی مجازی بازاریابی.

در دنیای تمام الکترونیک امروز نمیشود همانند گذشته بازاریابی کرد با مشتری رفتار کرد فروش محصول را تضمین کرد و …. هرگونه پیشرفتی در هر کار و صنعتی که مشغول هستیم  نیازمند تحقیقات گسترده و استفاده از ابزارهای جدید ارتباطی میباشد. استفاده درست و بهینه و علم استفاده از این ابزارها میتواند کسب و کار ما را دگرگون کند.

با توجه به رشد روزافزون ایده ها و کسب و کارهای کوچک و خصوصاً استارت آپ ها و نبود مرجع مناسبی در خصوص جهت دادن به روش های نوین بازاریابی به این گونه کسب و کارها و همچنین پرداختن  اکثریت سایت های فارسی زبانی که به مقوله بازاریابی میپردازند به روش های قدیمی و با توجه به کاستی هایی موجود بر آن شدم تا سایت آکادمی مجازی بازاریابی را راه اندازی نمایم.

استفاده درست از روش های جدید بازاریابی نظیر شبکه های اجتماعی ، موبایل ، تکنولوژی های جدید و … علاوه بر کاهش هزینه های بازاریابی میتوانید بر حداکثر سازی مشتریان شما در کمترین زمان منجر شود. نکته بسیار مهم این است که کلیه مطالب سایت برگرفته از منابع معتبر میباشد که به صورت ترجمه و همچنین نتایج تحقیقات روز حوزه بازاریابی در جهان میباشد که بی شک نمونه آن در سایت های فارسی بسیار کم میباشد.سعی میشود کلیه مطالب بروز در اختیار کاربران سایت قرار گیرد.

لازم به ذکر است اکثریت روش های بازاریابی ، افزایش فروش ، حداکثر سازی مشتریان و …. ذکر شده در سایت از روش های رایگان و یا با هزینه بسیار پایین قابل پیاده سازی در کسب وکار مورد نظر میباشند و این یکی از مواردی است که سایت آکادمی مجازی بازاریابی را از سایر سایت های این حوزه مستثنا میکند.

به مرور امکاناتی نظیر کنفرانس های آنلاین ، وبینار ، دوره های کوتاه مدت غیرحضوری ، ویدئو ، عضویت کاربران ، ارسال پست توسط شما و … به سایت اضافه خواهد شد.بی شک هر شروعی با مشکلات و کاستی هایی روبرو میباشد که با همت ، تلاش و نظرات سازنده شما بازدیدکنندگان گرامی قابل رفع میباشند.

راه های  ارتباطی شما دوستان با سایت آکادمی مجازی بازاریابی:

Mail: Info@AcademyMarketing.ir

Tell & SMS : ۰۹۱۹۹۹۶۹۹۲۳

Whatsapp & Telegram : 09199969923

منتظر نظرات سازنده شما هستم.با تشکر از وقتی که جهت مطالعه این مطلب اختصاص دادید.

علی حاجی زاده ، مدیریت سایت

اشتراک مطلب: