تبادل لینک | آکادمی مجازی بازاریابی،مرجع بازاریابی نوین

تبادل لینک

art-link-exchange

با سلام و احترام

تبادل لینک فرایندی است که در آن مسئولین دو سایت به صورت  تعاملی لینک به سایت‌های همدیگر را در سایت‌های خود قرار می‌دهند. قرار دادن لینک در سایت‌های مختلف به افزایش لینک ورودی بک لینک آن سایت می‌انجامد. تعداد بک لینک های بیشتر در نهایت رتبه سایت در گوگل را که بر اساس فاکتورهای متفاوتی از یک تا ده سنجیده می‌شود را افزایش می‌دهد.

 معمولاً تعداد هرچه بیشتر لینکها در سایت‌های دیگر حتی اگر از نظر افزایش ترافیک انسانی موثر نباشد، باعث خواهد شد تعداد بیشتری از ربات‌های کاوشگر گوگل از لینک‌های متفاوت وارد یک سایت شوند و این باعث خواهد شد که اطلاعاتی که در سایت قرار می‌گیرد خیلی سریعتر از زمان معمول وارد موتور جستجوی گوگل شود و حتی این زمان به چند ساعت یا چند دقیقه کاهش یابد، به این معنی که تا مطلبی در سایت قرار داده می‌شود چند دقیقه بعد مطالب در گوگل قابل جستجو خواهد بود.

فرایند تبادل لینک می‌تواند به صورت دستی یا خودکار انجام شود. در حالت دستی، دارندگان وب سایت ها  با هم به توافق می‌رسند که تبادل لینک داشته باشند و لینک همدیگر را در سایت قرار می‌دهند.

پس با توجه به مزایای دو طرفه تبادل لینک برای وب سایت ها ، در صورت تمایل به تبادل لینک میتوانید سایت آکادمی مجازی بازاریابی را با عنوان “آکادمی مجازی بازاریابی ، مرجع بازاریابی نوین” در سایت یا وبلاگ خود اضافه نمایید و سپس عنوان لینک و آدرس خود را به info@academymarketing.ir ارسال نمایید تا در اسرع وقت نسبت به ثبت لینک اقدام شود.

با تشکر

اشتراک مطلب: